Aveva Report (Dream Report)

Endüstriyel otomasyon uygulamalarınızın raporlama performansını arttırmak için Aveva çözümü olan gerçek zamanlı raporlama çözümü Aveva Report (Formerly Wonderware)'u kullanabilirsiniz.

BAUTEK Endüstriyel Bilgi Yönetimi çözümlerinden Aveva Report (Formerly Wonderware), endüstriyel otomasyon uygulamaları için yüksek performanslı raporlama çözümünü sağlamaktadır. Aveva Dream Report, kullanıcı dostu arayüze sahip gerçek zamanlı bir raporlama çözümüdür. Modern teknolojiler üzerine inşa edilen Aveva Dream Report, hem açık hem de özel protokoller için 70'in üzerinde farklı veri ara yüzü sürücüsü aracılığıyla otomasyon sistemlerine ve ekipmanlarına kolay bağlantı sağlamakta ve entegre olmaktadır.

Aveva Report (Formerly Wonderware), paylaşımlı veya özel veritabanlarında gerçek zamanlı olarak veri toplama ve arşivleme, iş programlarına, operasyonlara veya isteğe bağlı olarak profesyonel raporlar oluşturma ve ardından bu raporları yayınlama ve e-dağıtma yeteneğine sahiptir. Endüstriyel otomasyon sistemlerinizle mükemmel uyumluluk sağlayacağınız ödüllü yazılım çözümü, operasyonel performansınızı yükseltecek hazır raporlar ve gösterge tablolarına sahiptir. Aveva Dream Report artık endüstriyel bir standart haline gelmiştir. Microsoft Excel, SAP Crystal Reports veya Microsoft SQL Server Raporlama Servisleri (SSRS) için kısacası, otomasyon sistemlerinizle ilgili tüm raporlarınız ve KPI panolarınız için dijitalize raporlama çözümü sağlar.

Dream Report, raporlara erişmek, yönetmek, paylaşmak ve arşivlemek için dört farklı modülü birleştirir.Studio ile raporlarınız saniyeler içinde gönderime hazır. Logger Studio ve Designer Studio olmak üzere iki stüdyoya sahiptir. Kaydedici stüdyosunda, kullanıcılar önce dağıtılan tüm veri kaynaklarıyla bağlantıyı ve ardından Dream Report'un geçmişinde arşivlenecek veriler için günlük kuralları tanımlarlar. Designer Studio, standart arayüze ve araç çubuklarına sahiptir ve sürükle-bırak kolaylığı sayesinde nesnelerle yapılan işlemleri çok hızlı hale getirir.

Designer Studio, standart arayüze ve araç çubuklarına sahiptir ve sürükle-bırak kolaylığı sayesinde nesnelerle yapılan işlemleri çok hızlı hale getirir. Run Time özelliği raporlarınızın her daim güncel kalmasını sağlıyor. Raporlama projelerini yürütür. Raporları proaktif olarak oluşturmak ve dağıtmak için, Run Time olarak çalıştırın. Kullanıcı arayüzü, yürütülecek raporların listesini ve her biri için mevcut durumu gösterir. Ayrıca herhangi bir raporu en son güncellenen değerlerle anında oluşturmayı sağlar.

Dynamic Report Generator ile raporlarınızı tüm platformlara entegre etmek artık çok kolay. (DRG), kullanıcıların çalışma esnasında herhangi bir rapor şablonunu seçmesine ve talep üzerine anında yeni bir rapor oluşturmasına olanak tanır. Bu modül standart bir windows uygulamasına, bir web uygulamasına veya bir SCADA uygulamasına entegre edilmeye hazır bir şekilde, Active X bileşeni olarak mevcuttur.

Web Portalı özelliği mesafeleri ortadan kaldırıyor. Dream Report raporları internet / intranet üzerinden paylaşmak için oldukça idealdir. Web portalı, kullanıcıların raporları gözden geçirmesine ve isteğe bağlı raporlar oluşturmasına, geçici analizler yapmasına ve ilgili raporları detaylı görüntülemesine izin verir. Ayrıca "ham veri görünümlerine" bağlantı oluşturmasına da olanak tanımaktadır. Dream Report, herhangi bir mobil cihazda (iOS, Android, Windows Mobile) manuel veri yönetimi de dahil olmak üzere tüm web işlevlerini kullanabileceğiniz mobil cihazlara özel oluşturulmuş bir web portalı da içermektedir.

Endüstri 4.0 ve IIoT gibi modern teknolojiler üzerine inşa edilen Aveva Dream Report, Aveva InTouch, Aveva Historian, Aveva System Platform, Aveva Mobile Operator ve Alarm sistemleri veritabanları ile gerçek zamanlı ve log dosyalar ile geçmiş dönük sorunsuz entegrasyon sağlamaktadır.

Ayrıca;

  • SCADA - OMI - HMI uygulamarına ve PLC'lere gerçek zamanlı bağlantı,
  • SQL Server, MySQL, Oracle geçmiş veritabanlarına bağlantı,
  • Tescilli historianlara doğrudan bağlantı,
  • OPC, Modbus vb. açık iletişim protokollerine sorunsuz bağlantı gerçekleştirir. 

Onesheet-Bautek-Aveva Report

datasheet-bautek-avevareports