Protokol Dönüştürücü

Protokol Dönüştürücüleri ile verilerinizi farklı protokollere dönüştürün!

Sunucu olmadan veri dönüşümleri

Optimize edilmiş gönderme-alma teknolojisi, cihazlardan veri çeker ve diğer cihazlara gönderir. Bu, esnada verilerin güvenliğini sağlayarak değişiklikleri önler ve dönüştürmeyi "sunucusuz" ve uygulanmasını hızlı hale getirmektedir.

Kesintisiz bir şekilde çalışmalarınızı devam ettirin.

Mevcut makine verilerini yeni uygulanan sistemlere entegre etmek artık sorun değil. Bautek IOT Gateway Connect, yeniden programlamaya ve köklü değişiklikler yapmaya gerek kalmadan verileri aktif olarak çift yönlü hareket ettirebilmektedir.

Çoktan çoğa dönüştürme

30'dan fazla protokolü destekleyen Bautek IOT Gateway Connect, yalnızca bire bir protokol dönüşümüyle sınırlı değildir. Tüm protokoller arasında bir veri yönlendiricisi görevi görür ve çoktan çoğa dönüştürmeye izin verir.

Koşullu dönüştürme

Dönüştürme ve veri aktarımının ne zaman gerçekleştirileceğini tanımlayan kural ve koşulları belirleyin, yalnızca bu koşullar karşılandığında veriler dönüştürülerek ilgili noktalara aktarılır.

Bulut Esnekliği

REST API'leri, MQTT ve Cloud SDK'ları destekleyen yapısı ile esnek bir şekilde herhangi bir Bulut API'sine bağlantı kurabilirsiniz. Bağlantının kesilmesi veya sunucunun çevrimdışı olması durumunda BAUTEK IOT Gateway Connect, verileri geri dönüş arabelleğinde saklar ve sunucuya tekrar erişilebilir olduğunda gönderir.

Industrial Gateway, sistemler arasında çift yönlü veri alışverişi sağlamaktadır.

Kesinti sürelerini azaltın

Bautek IOT Gateway Connect, üretim sistemleri ile bulut veya 3. Parti yazılımlarınız arasında müdahalesiz ve sorunsuz bir bağlantıya olanak tanımaktadır.

Endüstri 4.0 ve IIoT

30'dan fazla endüstriyel protokole ve milyonlarca cihaza erişim ile BAUTEK IOT Gateway Connect, veri kaynakları arasında tam şeffaflık sağlamaktadır. Sistemler arasında çift yönlü veri alışverişi yapma yeteneği, operasyon ve kuruluş genelinde veri akışlarına ve geri bildirime olanak tanımaktadır.

Akıllı Bina

Bina Yönetim Sistemleri, güneş pilleri, elektrik sayaçları ve çok daha fazlası ile kesintisiz veri alışverişi yaparak BAUTEK IOT Gateway Connect ile binalarınızın gizli potansiyelini açığa çıkarın. Sızıntıların ve tüketim anormalliklerinin tespitini yapabilir ve ESG raporlaması ve bina optimizasyonu İç ortam ve hava kalitesi ölçümü yapabilirsiniz.