Eğitim

Sunduğumuz Operasyonel Mükemmellik çözümlerinin doğru ve verimli kullanılabilmesi için uzman ekibimizle eğitim desteği vermekteyiz. Eğitim Çözümlerimizi genel olarak aşağıdaki şekilde gruplandırabiliriz.

Alternate Text

WWTR - AVEVA Eğitim Çözümlerimiz

  • SCADA çözümü
  • Historian Veri Tabanı ve Arşivleme çözümü
  • Raporlama Çözümleri
  • Üretim Yönetim Sistemleri Çözümü
  • Alarm Yönetim Sistemleri Çözümü
  • Mobil Veri Toplama ve Bakım Yönetim Çözümü
  • İş Akış Yönetim Sistemleri Çözümü
  • OPC Çözümü

Şirketinizin, teknik yetkinlikler ve operasyonel performans açısından değerlendirildiğinde şuan bulunduğu konumundan memnun musunuz? Gelecekte, daha iyi bir konumda olmasını ve daha yüksek bir rekabet gücüyle büyüme hedeflerini gerçekleştirmesini istiyor musunuz? BAUTEK, eğitim konusunda da mükemmellik anlayışını koruyarak, yazılım çözümlerinden en iyi şekilde faydalanmanız ve teknik kapasitenizi artırarak operasyonel performansınızı yükseltmeniz için eğitim çözümleri de sağlıyor.

Günümüzün rekabetçi piyasasında tutunabilmek ve gelecekte de üzerine koyarak yolunuza devam etmek istiyorsanız, bugünden başlayarak sağlam temelleri olan bir yapı inşa etmelisiniz. BAUTEK Bilgi Teknolojileri olarak yazılım çözümlerimiz ile operasyonlarınızı, profesyonel danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz ile de teknik kapasitenizi geliştirmeniz konusunda destek sağlıyoruz. Endüstri dünyasının en son teknolojileriyle uyumlu, en güncel mimarileri kullanılarak tasarlanmış yazılım çözümlerimizden sağladığınız faydayı, eğitim çözümlerimiz ile bir sonraki seviyeye çıkarmanızı sağlıyoruz. Aynı mükemmellik anlayışı ile en güncel teknik altyapı ve dökümantasyonları kullanıyoruz. Yazılım çözümlerimizi yüksek performansla ve etkili bir şekilde kullanabilmeniz için sağladığımız eğitim programları ve içerikleri aşağıda listelenmiştir.

(*Eğitim içeriklerini linkleri tıklayarak görebilirsiniz.)

Eğitimlerimize bir eğitmen liderliğinde, gerçek zamanlı ve çevrim içi olarak gerçekleştirilen sanal sınıflarda katılırsınız.

Eğitim Çözümlerimiz