AVEVA Edge (Formerly Wonderware)

AVEVA Edge (Formerly Wonderware), gelişmiş HMI/SCADA uygulamalarından küçük ayak izi gömülü uygulamalara kadar her şey için araçlar sağlamakta olan, yüksek düzeyde ölçeklenebilir ve esnek bir yazılımdır. Zengin özellik seti, kullanıcıların herhangi bir endüstri için sezgisel, güvenli ve yüksek düzeyde bakımı yapılabilir HMI/SCADA uygulamaları oluşturmasını sağlamaktadır.

Ölçeklendirilmiş SCADA/HMI mevcuttur.

AVEVA Edge (Formerly Wonderware), ister birden fazla site için güçlü SCADA olsun, isterse alt uç ve gömülü cihazlardan gelen verileri görselleştirmenin bir yolu olsun, herhangi bir proje için benzersiz bir ölçeklenebilirlik sunmaktadır.AVEVA Edge (Formerly Wonderware), etiket sayılarına dayalı lisanslar veya etiketler ve ince istemciler için sınırsız lisans sunmaktadır. Platformdan bağımsız geliştirme ortamı, Windows, Windows Embedded, Windows CE, Linux ve VxWorks'ün tüm desteklenen sürümleri için projeler oluşturmanıza olanak tanımaktadır. HTML5 tabanlı Studio Mobil Erişim istemcisi ayrıca intranet ortamlarında, akıllı telefonlarda veya tabletlerde uygulamanıza okuma/yazma erişimi için kolay web yayıncılığı sağlamaktadır.

Akıllı Makinelere Sahiptir.

OEM(Makine Üreticileri), makine üreticileri ve son kullanıcılar, makine verilerini sorunsuz bir şekilde denetleyici HMI ve geçmiş arşiv sistemlerine entegre ederek ve açığa çıkararak otonom bağımsız makineleri dönüştürebilir, tüm operasyonun daha geniş bir şekilde anlaşılmasını sağlamaktadır. Artık izole olmayan bu dağınık cihazlar, birden fazla konumda bile genel otomasyon sisteminin ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir.

Zengin Bir Özellik Setine Sahiptir.

Bir Kez Geliştirin, Her Yerde Dağıtın: Entegre bir geliştirme ortamı, bir uygulamayı bir kez tasarlamayı ve sunuculara, PC'lere, gömülü makinelere, IoT uç cihazlarına, web'e, akıllı telefonlara ve tabletlere dağıtmayı kolaylaştırır.

Eşsiz Birlikte Çalışabilirlik: 250'den fazla yerel iletişim sürücüsü, hem OPC İstemci/Sunucu desteği hem de sürücü API'leri ile türünün en iyisi donanımdan yararlanmak mümkündür. Yerel iletişim ile çoğu PLC, kontrolör, robotik veya diğer cihazlara bağlanabilirsiniz.

Mobilite ve Uzak Yetenekler: Mobile Access (HTML5) ile uygulamalarınızı intranet üzerinde yayınlayabilir ve dizüstü bilgisayar tarayıcıları, akıllı telefonlar veya tabletlerdeki uygulamaları görüntüleyin ve bunlarla etkileşim kurabilirsiniz.

Kullanıma hazır IIoT: IoTView ve EmbeddedView ile uygulamaları az yer kaplayan Linux veya Windows Embedded cihazlarına dağıtabilir ve makine tabanlı verileri birbirine bağlı cihazlarda veya bulutta paylaşabilirsiniz.

AVEVA Edge Management Services: AVEVA Edge Management Services, kullanıcıların uç aygıtları buluta kaydettirebildiği, donanımları izlemek ve uç aygıtlarda çalışan uygulamaları uzaktan güncellemek için AVEVA Edge SCADA ve AVEVA Edge IoT View'i kullanabildiği AVEVA bulutunda bir portaldır. Bu modüller AVEVA Flex kredileri kullanılarak satın alabilirsiniz.

  • Endüstriyel PC lerde bulunan Embedded, Linux, VxWorks, Compact ve Standart işletim sistemlerinde çalışma opsiyonu,
  • Düşük maliyetli donanımlar üzerinde çalışma avantajı,
  • Geniş sürücü kütüphanesi ile hemen her marka model ve protokol ile entegrasyon imkanı,
  • 60000 tag a kadar ölçeklenebilir yapı ve kapasite,
  • MS Office, SQL Server ve MySQL entegrasyonu,
  • Haberleşme için 240 farklı driver, Safari, Chrome ve Edge gibi HTML5 uyumlu tarayıcıları kullanarak akıllı telefonlarda ve tabletlerde uzaktan HMI erişimi,
  • Makine seviyesinde yönetsel lojik oluşturma imkanı, grafikler, alarmlar, trendler, reçete yönetimi, dil değişimi ve raporlama imkanı sağlamaktadır.

BAUTEK Aveva Edge Driver Listesi 2020

Brochure-Bautek-Aveva-Edge