Aveva Insight Dashboard

İşlemlerinizin tam görünürlüğü parmaklarınızın ucundayken daha iyi ve daha hızlı kararlar almasını sağlayan AVEVA Insight, ekiplerinizin varlık güvenilirliğini ve operasyonel performansını iyileştirmesine yardımcı olmak için eyleme dönüştürülebilir bilgiler ve Yapay Zeka yetenekleri sunmaktadır. Aveva Insight ile BT maliyetlerinizi azaltabilirsiniz. Aveva Insight, sürdürülebilir büyümeyi desteklemenin yanı sıra hem operasyonel çevikliğinizi ve esnekliğinizi artırmanın en hızlı ve en basit hem de birkaç dakika içinde fırsatları görmenizi sağlamaktadır.

Aveva Insight Özellikleri nelerdir?

İşlem yapılabilir bilgilerin kilidini açın

AVEVA Insight, hem satıcı hem de sistemden bağımsızdır. 30'dan fazla AVEVA ve Wonderware ürününe yerleşik yayıncılar ve 300'den fazla endüstri standardı sürücüye yerel bağlantı içeren AVEVA Insight, tüm varlık, operasyonel ve üretim verilerinizi tek bir uygun konumda birleştirmenize olanak tanır.

Kullanımı kolay, güvenli bir bulut ortamında uygulanan bağlam ile AVEVA Insight, yalnızca veri toplama ve depolama için değildir. Ayrıca, her seviyeden ve deneyimden kullanıcılar için varlık bilgilerine, KPI'lara ve gelişmiş analiz yeteneklerine anında erişim için güçlü bir sistem sağlar.

Uzaktan erişim ve mobilite

Kişiselleştirilmiş uyarılarla, sisteminizin istediğiniz her yerde ve her zaman istediğiniz çalışma koşullarından sapması durumunda anında bilgilendirilirsiniz.

Proses durumu ve performansı hakkında tam şeffaflık için hızlı bir şekilde detaylandırma. Yerel AVEVA Insight mobil uygulamasıyla kritik operasyonel zeka her yerdedir.

BT yükü olmadan

AVEVA Insight ile iş ihtiyaçlarınız için sorunsuz, otomatik güncellemelerin ve ölçeklenebilirliğin keyfini çıkarırsınız. Uygun maliyetli abonelik modeli, donanım sunucularına ve yazılımlara yönelik ek yatırım ihtiyacını ortadan kaldırır. Sisteminizi yönetmenin BT yükünü bize bırakın ve sonuçta zamandan, paradan ve insan gücünden tasarruf edin. Dakikalar içinde sıfırdan buluta. Sezgisel arayüz, yeni katılan kullanıcıların, eğitim maliyeti olmadan, her zamankinden daha hızlı bir şekilde hızlanmalarını ve yetkinleşmelerini sağlar.

Bu kullanımı basit sistem, benimsemeyi hızlandırmakta ve dijital dönüşümünüzü başlatmanıza yardımcı olmaktadır. Endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm girişimlerine yönelik bu bulut platformu şunları içermektedir:

 • 300'den fazla endüstri standardı sürücüye bağlantı
 • 30'dan fazla AVEVA ve Wonderware ürünü için yerleşik yayıncılar
 • Veri erişimi ve entegrasyonu için dinlendirici API
 • Her yerden, her cihazdan güvenli erişim
 • Arama tabanlı gezinme
 • Zaman serisi analizi
 • Süreç grafikleri
 • Coğrafi konum / haritalama
 • Özelleştirilebilir panolar
 • Durum yönetimi, uyarılar ve bildirimler
 • Kullanıma hazır denetimsiz makine öğrenimi ile haber akışı
 • Varlık verimliliği analizi
 • Ayrıca, kolayca kullanabilmeniz için büyüyen bir tam entegre eklenti yelpazesi
 • AVEVA Insight'ı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın.

Operasyonların ötesinde

AVEVA Insight, ortak bulut platformumuz olan AVEVA Connect'in temel yeteneğidir. Kapsamlı kataloğumuzdan ihtiyaç duyduğunuz dijital hizmetleri bir araya getirmek, yeni iyileştirme fırsatlarını ortaya çıkarmanıza ve daha fazla operasyonel esneklik ve çeviklik için mühendislik, operasyonlar ve bakım arasındaki boşluğu kapatmanıza olanak tanımaktadır.

Akıllı istemci, işlemlerinizin nasıl performans gösterdiğine ilişkin görselleştirmeyi etkinleştirmek için yüksek doğrulukta veri toplama ve depolama alanının temelini oluşturan mevcut Wonderware Historian’larınızdan verileri almaktadır. Kullanıcılar herhangi bir eğitim ya da yardım almak zorunda kalmadan; ilgili bilgileri almak için arama kutusuna anahtar kelimeleri girmeleri yeterlidir. Bu sayede kullanıcıların, gerekli iyileştirmeler için alanlar belirleyebilmelerini, daha yüksek verimlilik değerlerini sağlamalarını ve karlılığı artırabilmelerini sağlamaktadır.

Brochure-Bautek-Avevainsghtdashboard