Historian Client Web

Historian Client Web hızlı veri sorgulama ve trend belirleme için esnek, kullanımı kolay bir tarayıcı istemcisidir. Akıllı istemci, operasyonlarınızın nasıl performans gösterdiğine ilişkin görselleştirme sağlamak için yüksek doğrulukta veri toplama ve depolamanın temeli olan mevcut Aveva Historian (Wonderware Historian) uygulamadan veri çekmektedir. Aveva Historian Client Web endüstriyel verileriniz için bir çeşit arama motorudur. Eğitim, özel raporlar veya yardıma ihtiyaç duymadan; kullanıcıların daha iyi karar vermelerini sağlamak ve ilgili bilgileri almak için arama kutusuna anahtar kelimeleri girmeleri yeterlidir. Bu, kullanıcıların iyileştirme alanlarını belirlemelerine, daha yüksek üretkenlik sağlamalarına ve karlılığı artırmalarına olanak tanımaktadır.

Historian Insight özellikleri nelerdir?

Yöneticiler İçin Harika Bir Deneyim

Özel olarak iş kullanıcılarının ve yöneticilerin ihtiyaçları için inşa edilen Aveva Historian Client Web, kullanıcıların etiketler, hiyerarşiler veya sistem konfigürasyonu bilgisi gerektirmeden daha bilinçli iş kararları için verilere hızlı ve kolay bir şekilde erişmelerini sağlamaktadır. Akıllı istemci, herhangi bir modern HTML5 tarayıcısıyla çalışır ve mevcut tüm etiketleri, kullanıcı tarafından oluşturulan anahtar kelimeleri ve içerik adlarını dizine ekleyen kapsamlı arama yetenekleri sağlar. Kullanıcılar, kişisel içerik oluşturabilir, kaydedebilir ve kolayca paylaşabilir ayrıca tanımlanmış anahtar kelimelere göre gösterge tabloları oluşturabilir, kaydedebilir ve paylaşabilir.

Wonderware Historian Client Web, kullanıcıların şunları yapmasını sağlamaktadır:

  • İşlerini daha iyi anlayarak neler olduğunu, ne olduğunu ve ne olabileceğini öğrenebilme
  • Daha bilinçli kararlar için ilgili verilere anında erişim sağlama
  • Gerçek zamanlı iş akışlarında aktif katılımcılar olma
  • İçeriği hızlı bir şekilde paylaşma yeteneğiyle ekipler arasındaki işbirliğini geliştirebilme
  • Operasyonel maliyetleri azaltmak ve varlık performansını iyileştirmek için gizli fırsatları ortaya çıkarma.

BULUT ORTAM için ALTERNATİF olarak AVEVA INSIGHT BULUT VERİ TOPLAMA ve RAPORLAMA 

Cloud Ve Mobil Öncelikli Bir Dünyaya Giriş

Endüstriyel veri depolamalarını yönetilen, Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) olarak buluta taşıma veya mevcut şirket içi yatırımları tamamlama ve genişletme isteyen kuruluşlar için Aveva Insight (Wonderware InSight) uygun fiyatlı bir seçenektir. Wonderware InSight, zengin masaüstü, web ve yerel mobil istemcileri aracılığıyla, ilgili operasyonel verileri, erişimi, tüketmesi ve analiz etmesi kolay bir şekilde kuruluşunuzdaki herkesin kullanımına hazır hale getirmektedir. Bu zengin bilgi erişim özgürlüğü, daha hızlı karar vermeyi artırır, israfı azaltır, rota düzeltmelerinin daha erken belirlenmesine yardımcı olur ve anormalliklerin gelişmiş tespitini sağlar. Wonderware InSight, Wonderware Historian Client Web gibi tarayıcı istemcisini kullanır, ancak olağandışı veri davranışını otomatik olarak vurgulamak için kutudan çıktığı gibi kalıp algılama teknolojisinden yararlanan bilgi kaynağı özelliği gibi ek işlevler içerir. Bu nedenle, bir döngü süresi normalden uzun sürerse veya bir sıcaklık tipik aralığın dışındaysa, bilgi kaynağında müşterinin dikkatine sunulur. Aveva InSight tarafından etkinleştirilen bir diğer özellik, önemli verileri bir mobil cihaza gönderme yeteneğidir. Bu, kullanıcıların hareket halindeyken KPI'lara erişmesine ve kişiselleştirilmiş uyarılar oluşturmasına olanak tanır. Hattın beş dakikadan fazla durduğunu bilmek ister misiniz? Yüksek sıcaklık durumunda olan kritik bir varlığa ne dersiniz? Basitçe soruyu sorun ve cevabı alın.

İşlem yapılabilir bilgilerin kilidini açın

AVEVA Insight, hem satıcı hem de sistemden bağımsızdır. 30'dan fazla AVEVA ve Wonderware ürününe yerleşik yayıncılar ve 300'den fazla endüstri standardı sürücüye yerel bağlantı içeren AVEVA Insight, tüm varlık, operasyonel ve üretim verilerinizi tek bir uygun konumda birleştirmenize olanak tanır.

Kullanımı kolay, güvenli bir bulut ortamında uygulanan bağlam ile AVEVA Insight, yalnızca veri toplama ve depolama için değildir. Ayrıca, her seviyeden ve deneyimden kullanıcılar için varlık bilgilerine, KPI'lara ve gelişmiş analiz yeteneklerine anında erişim için güçlü bir sistem sağlar.

BT yükü olmadan

AVEVA Insight ile iş ihtiyaçlarınız için sorunsuz, otomatik güncellemelerin ve ölçeklenebilirliğin keyfini çıkarırsınız. Uygun maliyetli abonelik modeli, donanım sunucularına ve yazılımlara yönelik ek yatırım ihtiyacını ortadan kaldırır. Sisteminizi yönetmenin BT yükünü bize bırakın ve sonuçta zamandan, paradan ve insan gücünden tasarruf edin. Dakikalar içinde sıfırdan buluta. Sezgisel arayüz, yeni katılan kullanıcıların, eğitim maliyeti olmadan, her zamankinden daha hızlı bir şekilde hızlanmalarını ve yetkinleşmelerini sağlar.

Brochure-Bautek-Aveva InSight

Brochure_Bautek_AvevaInsight