Aveva Insight

Insight, güvenli ve uygun maliyetli bir endüstriyel bulut platformudur.

AVEVA Insight (Formerly Wonderware), ekiplerinizin varlık güvenilirliğini ve operasyonel performansını iyileştirmesine yardımcı olmak için eyleme dönüştürülebilir bilgiler ve Yapay Zeka yetenekleri sunar. BT maliyetlerinizi azaltmak ve sürdürülebilir büyümeyi desteklemek için operasyonel çevikliğinizi ve esnekliğinizi artırmanın en hızlı ve en basit yoludur.

AVEVA Insight’ın Özellikleri

AVEVA Insight (Formerly Wonderware), kompleksi basitleştirir. Varlık performansını, OEE izlemeyi, büyük verileri ve analitiği kolaylaştırır. Herkesin işlemlerinizi ve varlıklarınızı herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda kolayca yönetmesini sağlamak için doğru bağlamda bilgi sağlayan bulut tabanlı bir çözümdür.

İşlem yapılabilir bilgilerin kilidini açın

AVEVA Insight (Formerly Wonderware), hem satıcı hem de sistemden bağımsızdır. 30'dan fazla AVEVA ve Wonderware ürününe yerleşik yayıncılar ve 300'den fazla endüstri standardı sürücüye yerel bağlantı içeren AVEVA Insight (Formerly Wonderware), tüm varlık, operasyonel ve üretim verilerinizi tek bir uygun konumda birleştirmenize olanak tanır.

Kullanımı kolay, güvenli bir bulut ortamında uygulanan bağlam ile AVEVA Insight (Formerly Wonderware), yalnızca veri toplama ve depolama için değildir. Ayrıca, her seviyeden ve deneyimden kullanıcılar için varlık bilgilerine, KPI'lara ve gelişmiş analiz yeteneklerine anında erişim için güçlü bir sistem sağlar.

Uzaktan erişim ve mobilite

Proses durumu ve performansı hakkında tam şeffaflık için hızlı bir şekilde detaylandırma yapın. AVEVA Insight (Formerly Wonderware) mobil uygulamasıyla kritik operasyonel zeka her zaman parmaklarınızın ucunda.

BT yükü olmadan

AVEVA Insight (Formerly Wonderware) ile iş ihtiyaçlarınız için sorunsuz, otomatik güncellemelerin ve ölçeklenebilirliğin keyfini çıkarırsınız. Uygun maliyetli abonelik modeli, donanım sunucularına ve yazılımlara yönelik ek yatırım ihtiyacını ortadan kaldırır. Sisteminizi yönetmenin BT yükünü bize bırakın ve sonuçta zamandan, paradan ve insan gücünden tasarruf edin.

AVEVA Insight İçeriği

Bu kullanımı basit sistem, benimsemeyi hızlandırır ve dijital dönüşümünüzü başlatmanıza yardımcı olur. Endüstri 4.0 ve dijital dönüşüm girişimlerine yönelik bu bulut platformu şunları içerir:

 • 300'den fazla endüstri standardı sürücüye bağlantı
 • 30'dan fazla AVEVA ve Wonderware ürünü için yerleşik yayıncılar
 • Veri erişimi ve entegrasyonu için dinlendirici API
 • Her yerden, her cihazdan güvenli erişim
 • Arama tabanlı gezinme
 • Zaman serisi analizi
 • Süreç grafikleri
 • Coğrafi konum / haritalama
 • Özelleştirilebilir panolar
 • Durum yönetimi, uyarılar ve bildirimler
 • Kullanıma hazır denetimsiz makine öğrenimi ile haber akışı
 • Varlık verimliliği analizi.

Daha hızlı ve daha akıllı iş kararları için endüstriyel verileri toplamak, depolamak, görselleştirmek ve raporlayıp analiz etmek için güvenli ve yönetilen bir çözümdür.

İşletmenizin nasıl performans gösterdiğiyle ilgili tam görünürlük için farklı verileri birleştirir ve kurumdaki kullanıcıların herhangi bir yerden verilere ve bilgilere erişmelerini sağlar.

Süreç ve performans verilerini anında toplamak ve görselleştirmek için modern, güvenli ve uygun maliyetli bir yol arıyorsanız Insight'tan başka bir yere bakmayın.

Onesheet-Bautek-Aveva-InSight

Brochure-Bautek-InSight

Brochure-Bautek-Aveva InSight

brosur-bautek-aveva-insight-cloud