Aveva TeamWork

TeamWork

Wonderware Türkiye çözümlerinden  Aveva Teamwork, çalışanları tesis üretkenliğini iyileştirmek ve operasyonlarında mükemmelliği sağlamak için ihtiyaç duydukları bilgi ve araçlarla güçlendirmek için özel olarak endüstriyel operasyonlar için tasarlanmış bir performans destek uygulamasıdır.

Fabrikanızdaki çalışanlara, çalışırken öğrenmeleri, gerçekleşen sorunları çözmeleri ve takım arkadaşlarıyla bilgilerini paylaşmaları için yardımcı olan performans destek uygulamasıdır.

Team Work, fabrikanızın ihtiyaçlarını desteklemek için iletişim, bilgi, beceri ve sorun yönetimi özelliklerini tek bir çalışan merkezli platformda birleştirir. Fabrikalar ve vardiyalar arasında desteğe ihtiyaç duyan çalışanlarla otomatik olarak paylaşmaktadır..

Çalışanlarınızın bilgiye ihtiyacı olduğunda onlarla bilgi paylaşabilecek olan bu bilgi tabanı, sürekli güncellenen eğitim, sorun ve destek içeriğine sahiptir.

Merkezi İş Gücü

Wonderware Türkiye çözümü Teamwork, çalışanlarınızı, dijital operasyonları ile iş gücünü birbirleriyle bağlayarak, onlara doğrudan iş süreçlerinde ihtiyaç duydukları bilgilere anında erişim imkanı sağlar. Bu şekilde ihtiyaç olan bilgi ve deneyim boşluğunu kapatmaktadır.

 • Çalışanlar, üretimle ilgili önemli olayları paylaşmak, sorunları çözmek ve sürekli iyileştirme için yeni fikirleri görmek için gerçek zamanlı olarak işbirliği yapar
 • Hatlarda, nasıl yapılır videolarına, eğitim kılavuzlarına, çalışma talimatlarına ve diğer bilgilere erişmek için tabletleri kullanırlar
 • Bu, yönetime her zaman fabrika katında neler olduğuna dair daha fazla görünürlük sağlar ve bu da yönetimin günlük operasyonları daha verimli bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.
 • Ayrıca sağlık, güvenlik, kalite ve İK alanındaki deneyimlerin artırılması, kurumsal politikalar üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve küresel standartları takip edip uygulamak için daha iyi bir yol sağlar.

Sistemin tümü, bulutta tabanlı uygulama aracılığıyla yönetilir ve kullanıcılar tarafından günlük olarak mobil cihazlarda ve masa başında çalışan personel için bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir.

Team Work 4 Aşamalıdır.

Kolay Haberleşme Ağı

Sorunları çözmek için vardiyalar ve tesisler arasında çalışanlarla bağlantı kurun. Görüşleri bir günlük defterinde paylaşın ve bilgi arşivini sürekli olarak büyütün;

 1. Sorunları gerçek zamanlı olarak çözmek için çalışanları  vardiyalar ve fabrikalar arasında birbirine bağlar
 2. Çalışanların ve yönetimin önemli üretim güncellemelerini paylaşması için dijital bir kayıt defteri oluşturur
 3. Üretimin sürekli büyüyen bilgi tabanını arşivler

Bilgi Yönetimi (Dijital Bilgi)

Standartlaştırılmış talimatlar, videolar ve sorun giderme içeriği kitaplığına hızla erişmek için QR kodlarını tarayın;

 1. İş talimatları, videolar, sorun giderme çözümleri ve daha fazlasını içeren merkezi bir dijital kitaplık oluşturur
 2. Çalışanlar, QR kodlarını taramak ve bilgilere saniyeler içinde erişmek için tabletleri kullanabilir
 3. Bir ekipman ağı oluşturarak küresel operasyonlarda standartlaştırılmış bir çalışma yöntemi sağlar

Deneyim Yönetimi

Bekleyen ve tamamlanan eğitimleri görüntülemek için inceleme bölmesiyle yeni işe alımlar yapın, deneyimler ve sertifikalar için eğitimlere izin  verin ve izleyin;

 1. Yeni işe alımlar, operatör deneyimlerinin artırılması ve zorunlu sertifikalar için eğitim verir ve takip edilmesine yardımcı olur
 2. Çalışan deneyimlerinin gelişimini standart hale getirmek için tasarlanmış çok adımlı eğitim programları oluşturur
 3. Deneyimler matrisi, ile tüm eğitimlerin durumunu tek bakışta görün

Sorun Yönetimi

Konu uzmanlarıyla çalışanlar arasında bağlantı kurun ve işbirliği yaparak sorunları öğrenin, izleyin ve çözün;

 1. Üretim sorunlarını dijital olarak öğrenin, izleyin, yönetin ve çözün
 2. Küresel bir uzman ağına sorun iletin, ve çözüm bulun
 3. Gerçek zamanlı, dijital bir Kanban aracılığıyla operasyonlardaki sorunların görünürlüğünü iyileştirin

Wonderware Türkiye Team Work, sürekli iyileştirme döngüsünü tek ve entegre bir platformda kapatmak için gereken tüm özellikleri ve işlevleri sunar

WWtr çözümü olan Teamwork, çalışanlar arasında bilgi paylaşımı ve işbirliği sağlar. Mevcut kullanıcılar, dijital bilgi depolarını oluşturmaya ve eğitim sürelerini azaltmaya ek olarak, iş kazalarındada azalma, zamandan tasaruf, OEE iyileştirmelerinde artış ve kalitesiz ürünlerde azalma dahil olmak üzere üretim odaklı iyileştirmeler sağlamaktadır.

Presentation-Bautek-Aveva-Teamwork

Onesheet-Bautek-Aveva-Teamwork

Ebook-Bautek-Avevateamwork