Unified Operation Center

İş çevikliği ve operasyonlarınızı optimize etme söz konusu olduğunda, bilgi siloları karlılık sağlamanın önündeki en büyük engellerden biri olabilmektedir. Silinmiş olan BT ve OT sistemleriyle, ekipleriniz gerçek zamanlı kararları yönlendiren ve sonuçta işinizi yönlendiren verilere tam olarak erişemez. Operasyonel verimsizlikler, süreçlerinizi hizalamanızı veya etkili bir şekilde işbirliği yapmanızı zorlaştırmaktadır.

Unified Operation Center, mevcut sistemlerinizin daha etkili bir şekilde iletişim kurmasını ve siloları azaltmasını nasıl sağlamaktadır.

AVEVA Unified Operations Center

Alanında öncü şirketlerle yan yana çalışan AVEVA, en iyi uygulamaları tekrarlanabilir, ölçeklenebilir ve uyarlanabilir, hızlı uygulama ve geri ödeme sağlayan şablonlu, dikey çözümlere dönüştürmüştür. Bu çözümü kullanan kuruluşlar, akıllı operasyon merkezi çözümlerinin ısmarlama uygulamalarına kıyasla proje uygulama sürelerinde % 60'a varan bir azalma gerçekleştirebilirler.

AVEVA Unified Operations Center, hızlı, bilinçli kararlar almalarına yardımcı olmak için tüm ekibi merkezi bir görünümle güçlendirir. Tesisler arasında uçtan uca operasyonel görünürlük getirmek, güvenliği, operasyonel verimliliği ve nihayetinde işletmenizin kâr marjlarını artırmanıza yardımcı olur.

"Systems of Systems" yaklaşımına dayanan Unified Operations Center, eklenti ve entegre uygulamalar, analitik, CCTV videoları, GIS haritaları, ERP sistemleri, Mühendislik P&ID diyagramları ve daha fazlasına izin verir. İşlevsel ekiplerinizi, departmanlarınızı ve sitelerinizi tek bir platform altında sorunsuz bir şekilde birleştiren kullanıma hazır sektör çözüm şablonları, raporlar, gösterge panoları ve operasyonel KPI'lar ile Unified Operations Center daha hızlı değer elde etme olanağı sağlar.

AVEVA Unified Operations Center ile Maksimum Değeri Gerçekleştirin

AVEVA Unified Operations Center'ın sağladığı artan kurumsal görünürlük, işbirliği ve operasyonel çeviklik sayesinde şirketler, multi-milyon dolarlık maliyet tasarrufu gerçekleştirdi. Kişileri, varlıkları ve verileri işletmenize bağlayarak ekibinizi, tesisler arasında iyileştirilmiş, stratejik karar verme için kurumsal çapta görünürlük ve işbirliği, operasyonların ve mühendisliğin uyumlaştırılmasıyla artırılmış çeviklik ve kâr hanenize değer katan optimize edilmiş operasyonlar için güçlendirmek üzere bağlayabilirsiniz.

onesheet-bautek-uoc-for-mining

datasheet-Bautek-UOC